Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımı kaptan Fatma Şekerci ile yeni sözleşme imzaladı.Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı 2 yıl boyunca takımın formasını terleten takım kaptanı Fatma Şekerci ile yeniden sözleşme imzaladı. 'Fatma Şekerci ile yeniden' diyerek duyurulan ve takımın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Fatma Şekerci ile yeniden. 2 yıl boyunca formamızı başarıyla taşıyan değerli kaptanımız ile yeniden sözleşme imzaladık. Kaptanımıza başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyoruz" ifadelerine yer verildi.
Spor
15 Mayıs 2024 - 13:49
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 14:35
Aydın Büyükşehir, kaptan ile yola devam ediyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımı kaptan Fatma Şekerci ile yeni sözleşme imzaladı.
Spor
15 Mayıs 2024 - 13:49
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 14:35