Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bir günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla devam etti.BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, Teknik Sorumlu Serdar Topraktepe yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, ısınma koşularıyla başladı. Pas çalışmasının ardından dar alanda oynanan çift kale maçla sona erdi.Beşiktaş, Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, yarın saat 11.00'de yapacağı antrenmanla devam edecek.
Spor
15 Mayıs 2024 - 14:43
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 15:40
Beşiktaş, Hatayspor maçı hazırlıklarına devam etti
Beşiktaş, Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında Hatayspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bir günlük iznin ardından bugün yaptığı antrenmanla devam etti.
Spor
15 Mayıs 2024 - 14:43
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 15:40