Tepebaşı Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı ile birlikte mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların sağlıklı bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri amacı ile merkez ve kırsal mahallelerdeki cami ve mescitlerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan ayı ile birlikte sıklaştırılan cami temizlikleri, ekipler halinde gerçekleştiriliyor. Camilerin iç ve dış temizlikleri yapılırken, sürdürülen çalışmalarla vatandaşların ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapmaları amaçlanıyor. Çalışmalar kapsamında halılar, pencereler, avizeler ve vatandaşların kullandığı tüm alanlarda titizlikle temizlik yapılıyor.
Genel
03 Nisan 2024 - 14:17
Güncelleme: 03 Nisan 2024 - 15:10
Camilerde Ramazan temizliği
Tepebaşı Belediyesi ekipleri, Ramazan ayı ile birlikte mahallelerde bulunan camilerde temizlik çalışması gerçekleştiriyor.
Genel
03 Nisan 2024 - 14:17
Güncelleme: 03 Nisan 2024 - 15:10