Erzurum'un Pazaryolu ilçesinde Ramazan'ın son günlerinde birlik ve beraberlik adına güzel etkinlikler yapıldı.Erzurum Müftüsü Dr. Rüstem Can, Ramazan İrşat Programları kapsamında gittiği Pazaryolu'nda, Ethem Zengin Camii'nde teravih sohbeti yaptı. Camii cemaatiyle hasbihal eden Müftü Can, namazdan sonra din görevlileriyle bir araya geldi. Müftümüz Dr. Rüstem Can, Pazaryolu İlçe Müftülüğü'ne bağlı Memnune Zengin Kız Kur'an Kursu'nu ziyaret etti. Hafızlık sınıflarını ziyaret eden Can, hafızlarla beraber iftarını açtı.
Genel
04 Nisan 2024 - 09:52
Güncelleme: 04 Nisan 2024 - 09:55
Pazaryolu'nda Ramazan bereketi
Erzurum'un Pazaryolu ilçesinde Ramazan'ın son günlerinde birlik ve beraberlik adına güzel etkinlikler yapıldı.
Genel
04 Nisan 2024 - 09:52
Güncelleme: 04 Nisan 2024 - 09:55