Kahramanmaraş'ta bir kedinin su içmeye çalıştığını gören minik bir çocuk, kediye kendi eliyle su içirdi.Kahramanmaraş'ta yürekleri ısıtan bir görüntü kayda alındı. Çocuk, şehir merkezinde bulunan çeşmenin önünde susayan ve su içmeye çalışan kediyi gördü. Bu durum üzerine kediye yardımcı olmak isteyen çocuk, hayvana kendi eliyle su içirdi.Çok susayan kediye bir eliyle su içiren çocuk bir yandan da kediyi sevmeye çalışması herkesin içini ısıtırken o anlar, vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
Çevre
14 Mayıs 2024 - 15:45
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 16:40
Susayan kediye elleri ile su içirdi
Kahramanmaraş'ta bir kedinin su içmeye çalıştığını gören minik bir çocuk, kediye kendi eliyle su içirdi.
Çevre
14 Mayıs 2024 - 15:45
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 16:40